طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

مهمترین اهداف فدراسیون ورزش سه گانه تشریح شد

محمد علی صبور

سرپرست فدراسیون ورزش سه گانه استعدادیابی، ارتقای جایگاه در مسابقات آسیایی و گسترش همگانی ورزش سه گانه در کشور را از مهمترین اهداف این فدراسیون اعلام کرد و خواستار توجه بیشتر روسای هیات های استانی به این اهداف شد.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران و به نقل از  فدراسیون ورزش سه گانه، ˈمحمد علی صبورˈ در مجمع انتخاباتی رییس هیات ورزش سه گانه استان خراسان رضوی در مشهد افزود: فدراسیون ورزش سه گانه با تعامل و همکاری سایر بخشهای ذیربط توجه خاصی به توسعه، ترویج و همگانی کردن این ورزش دارد.

وی گفت : انجمن ورزش سه گانه با همکاری وزارت آموزش و پرورش در این وزارتخانه در حال تشکیل است که با راه اندازی این انجمن در ادارات کل آموزش و پرورش استان ها، شاهد شناسایی استعدادها و توسعه کمی و کیفی و همگانی شدن مطلوب این ورزش خواهیم بود.

سرپرست فدراسیون ورزش سه گانه در مورد انتخاب استان خراسان رضوی به عنوان پایگاه قهرمانی ورزش سه گانه شرق کشور افزود: با توجه به توان مدیریتی، امکانات فراوان و همکاری مدیرکل ورزش و جوانان این استان، بسیاری از اردوهای سال آینده تیم ملی در استان خراسان رضوی برگزار می شود.

وی در مورد کمبود اعتبارات اختصاص یافته به فدراسیون ورزش سه گانه تاکید کرد که با اقتصاد مقاومتی و مدیریت در هزینه ها می توان زمینه گذر از تحریم های کشور را فراهم و به دشمنان تفهیم کرد که نظام مقدس جمهوری اسلامی با این تحریم ها قدمی از اهداف خود در همه ابعاد عقب نشینی نمی کند .

سرپرست فدراسیون ورزش سه گانه خاطرنشان کرد : سیاست وزارت ورزش و جوانان برنامه محور است و باید بر اساس برنامه و بودجه تحت اختیار به فدراسیون ها کمک کند. از این رو هیچ گلایه ای نباید از وزارت ورزش داشته باشیم، زیرا هر چه برنامه های ما عملی و علمی تر باشد به طور حتم وزارت ورزش و جوانان نیز در راستای تحقق آن برنامه مساعدت مالی می کند.

به گفته وی طبق برآورد انجام شده، روسای هیات های استانی در سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد ریال برای رشد ورزش سه گانه و تهیه اقلام تخصصی هزینه کرده اند.

در این نشست ˈسیدهاشم غیاثی ˈ با کسب تمامی آرای اعضای مجمع هیات ورزش سه گانه استان خراسان رضوی به عنوان رییس این هیات انتخاب شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “مهمترین اهداف فدراسیون ورزش سه گانه تشریح شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi