مطالب مرتبط:

صمیمی: پرتاب بالای 62 متر در این فصل بسیار خوب بود/ برای تمرین مشکلات زیادی داریم

قهرمان پرتاب دیسک مسابقات غرب آسیا گفت: پرتاب بالای ۶۲ متر در این فصل از سال، بسیار خوب بود و از کارم راضی هستم.

محمد صمیمی، در مورد قهرمانی‌اش در رقابت‌های دوومیدانی غرب آسیا اظهار داشت: مسابقات این دوره سطح بسیار خوبی داشت و تمام ورزشکاران مطرح پرتاب دیسک آسیا جز احسان حدادی در آن حضور داشتند. چون در فصل بدنسازی هستیم، بدنم برای مسابقه آماده نبود و برنامه ریزی برای غرب آسیا نداشتیم، اما از رکوردی که در این فصل زدم راضی هستم و برای محک زدن حریفانم مسابقه خوبی بود.

وی ادامه داد: تمام تلاشم را انجام دادم که در این رقابت‌ها مدال بگیرم و از طرف دیگر دوست نداشتم پرتابگر قطری به مقام نخست برسد. فکر نمی‌کنم کسی در این فصل رکورد بالای ۶۲ متر را بزند و به نظر خودم بسیار خوب بود.

قهرمان پرتاب دیسک غرب آسیا در مورد برنامه بعدی‌اش عنوان کرد: تا پایان امسال تمرینات بدنسازی را انجام می دهیم و از ابتدای سال آینده در مسابقات بین المللی شرکت خواهم کرد. هدف اصلی‌مان حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا و جهان است. درست است که رکوردهای ورودی یک متر بالاتر رفته است، اما مشکل خاصی نیست و می‌توانم به راحتی ورودی را کسب کنیم.

صمیمی گفت: امسال برای حضور در مسابقات بین المللی مشکلات زیادی داشتیم. اگر در رقابت‌ها شرکت می‌کردیم، می‌توانستیم ورودی المپیک را کسب کنیم.

وی با اشاره به مشکلات تمرینی در شهرکرد، عنوان کرد: زمین تمرین‌مان خاکی است و داوری، مسئول فدراسیون دوومیدانی قول داده است که آنجا را چمن کند. ضمن اینکه مشکل نداشتن دیسک برای پرتاب داریم که امیدواریم این مشکل را هم فدراسیون هرچه زودتر برطرف کند.

دومین دوره مسابقات دوومیدانی غرب‌آسیا شب گذشته در دبی امارات با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.

برچسب ها

0 دیدگاه در “صمیمی: پرتاب بالای ۶۲ متر در این فصل بسیار خوب بود/ برای تمرین مشکلات زیادی داریم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi