طراحی سایت و گرافیکمطالب مرتبط:

فیاض: ایران ریشه‌دارترین تیم در ورزش غرب آسیاست

سفیر ایران در امارات گفت: ایران ریشه‌دارترین کشور در ورزش غرب آسیاست و برگزاری این مسابقات می‌تواند به شناخت حریفان ملی‌پوشان کمک کند.

به گزارش سایت دوومیدانی ایران، محمدرضا فیاض سفیر ایران در امارات در ضیافت ناهار ورزشکاران با تبریک به مدال آوری دوومیدانی‌ کاران ایران گفت: با ۴۸ ساعت تاخیر حضورتان را متوجه شدم. خودم همجنس شما هستم و در ورزش حضور داشتم. ۷ سال در یک فدراسیون کار کردم، ۵ سال در کمیته ملی المپیک و ۴ سال نیز در شورای المپیک آسیا به عنوان نماینده ایران حضور داشتم.

وی با بیان اینکه حضور دو میدانی‌کاران در این مسابقات می‌تواند به شناخت حریفان کمک کند اظهار داشت: مسابقات غرب آسیا توسط خودمان در شورای المپیک آسیا به تصویب رسید و برگزاری آن رسمیت پیدا کرد. شما توانایی حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را دارید. ایران ریشه‌دارترین کشور در ورزش غرب آسیاست و این می‌تواند مقدمه‌ای برای حضور موفق دوومیدانی‌کاران برای بازی‌های آسیایی باشد.

در ابتدای مراسم داوری رئیس فدراسیون دو و میدانی توضیحاتی را درباره عملکرد تیم ملی به سفیر ایران ارائه کرد. ضیافت ناهار در محل باشگاه ایرانیان دبی برگزار شد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “فیاض: ایران ریشه‌دارترین تیم در ورزش غرب آسیاست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi