مطالب مرتبط:

حدادی: امیدوارم در دایموند لیگ دیسک را تا 67 متر پرتاب کنم/نباید انتظار مدال داشت

قهرمان پرتاب دیسک آسیا معتقد است اگر بتواند در دایموند لیگ قطر دیسک را ۶۵ تا ۶۷ متر پرتاب کند، راضی کننده خواهد بود.

احسان حدادی، در خصوص شرکت در مسابقات دایموند لیگ قطر گفت:  وضعیت خوبی دارم و تمریناتم هم خوب بوده است. از هادی سپهرزاد، ملی‌پوش دو و میدانی تشکر می‌کنم که به من خبر داد که ممنوع الخروج شده‌ام. پس از اطلاع از این موضوع با فدراسیون تماس گرفتم و مسئله را با آنها در میام گذاشتم که خوشبختانه آنها مشکل را برطرف کردند. کار باشگاه نفت شایسته نبود و باید مالیات قراردادم که بر عهده‌شان بود را پرداخت می‌کردند.

وی افزود: دایموند لیگ مرحله اولش از روز جمعه در قطر آغاز می‌شود و همه حریفان شرکت می‌کنند. من هم آماده‌ هستم و با قدرت  حضور پیدا خواهم کرد. اصلی‌ترین حریفانم هم ورزشکاران استونی و لیتوانی هستند.

ملی‌پوش المپیکی ایران که در دوره گذشته این رقابت‌ها مکان چهارم را از آن خود کرده بود در مورد کسب جایگاه در این دوره عنوان کرد: نباید انتظار داشت که مدال بگیرم، چون آغاز فصل است و هنوز در کوران مسابقات قرار نگرفته‌ایم. آخرین رکوردم به همان مسابقات قهرمانی کشور در شیراز برگزار شد، بود که ۶۶ متر پرتاب کردم بود.

وی در مورد اینکه فکر می‌کند در این مسابقات دیسک را چند متر پرتاب کند گفت: اگر بین ۶۵ تا ۶۷ متر پرتاب کنم راضی کننده است.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا در مورد برنامه بعدی‌اش گفت: یک روز بعد از مسابقات قطر راهی آلمان می‌شوم تا المپیک هم آنجا خواهم ماند. قرار است چند مسابقه هم در آنجا برگزار کنم و با آمادگی کامل راهی لندن شوم.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حدادی: امیدوارم در دایموند لیگ دیسک را تا ۶۷ متر پرتاب کنم/نباید انتظار مدال داشت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi