سجاد هاشمی: مسئولان کمیته ملی المپیک از مربی من بیشتر حمایت کنند

دونده المپیکی ایران گفت: مربی من تاثیر زیادی در موفقیت هایم داشته و در آستانه المپیک از مسئولان کمیته ملی المپیک می خواهم بیشتر از وی حمایت کنند.
سجاد هاشمی، درمورد قهرمانی در مسابقات دو میدانی کشوری گفت: همه المپیکی‌ها در این مسابقات حضور داشتند و رقابتها از سطح بالایی برخوردار بود. باتوجه به اینکه فدراسیون اعلام کرده بود تمام ورزشکاران باید حضور داشته باشند من هم این کار را انجام دادم.
وی در مورد پیست حافظیه گفت: این پیست عالی بود به نظر من یکی از پیست‌های تارتان استاندارد کشور محسوب می‌شود و وقتی که مسابقه می‌دهیم هیچ مشکلی نداریم.
دونده المپیکی ایران در مورد ادامه برنامه‌های خود تا المپیک گفت: تا المپیک فقط باید تمرین کنم و تمریناتم در تبریز ادامه خواهد داشت. ۱۶ اردیبهشت برای حضور در مسابقات جایزه بزرگ تایلند به این کشور اعزام خواهم شد تا آمادگی‌ام بیشتر شود. پس از آن یک ماه اردوی ترکیه را پشت سر خواهم گذاشت تا با آمادگی کامل راهی المپیک شوم.
هاشمی با درخواست از مسئولان کمیته ملی المپیک گفت: از آنان می‌خواهم که به مربی ام بیشتر از قبل توجه کنند. مربی من از ابتدا در کنارم بوده است و کمک زیادی به من کرده است. از مسئولان این کمیته می‌خواهم که حق و حقوق او را هم به طور کامل پرداخت کنند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سجاد هاشمی: مسئولان کمیته ملی المپیک از مربی من بیشتر حمایت کنند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک ما شوید!

logo-samandehiمطالب مرتبط: