هادی سپهرزاد: به دلیل مصدومیت در دهگانه شرکت نکردم

قهرمان دهگانه آسیا اعلام کرد: به دلیل حضور مکرر در مسابقات برون مرزی و فشار زیاد مسابقات قهرمانی جهان، در مرحله اول مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور در ماده دهگانه شرکت نکرده ام.
هادی سپهرزاد افزود: با توجه به اینکه در مسابقات قهرمانی جهان در کره جنوبی با مصدومیت مواجه شده ام ترجیح دادم در این مرحله از مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور ، در ماده پرفشار دهگانه شرکت نکنم.
وی افزود: با توجه به گذراندن دوران نقاهت خود ترجیح داده ام به صورت تک رشته ای در این مرحله شرکت کنم.
به گفته سپهرزاد، با نظر مربی قرار بر این شد که در دو ماده شرکت کنم، چرا که در شرایط فعلی نباید بیش از حد به بدنم فشار بیاورم چرا که به تازگی فشار زیادی را تحمل کرده ام.
وی افزود: از نتیجه ای که در لیگ گرفته ام، راضی هستم، به نظرم زمان برگزاری مسابقات خوب بوده و ورزشکاران خوبی در این دوره از رقابت ها شرکت کرده اند.
وی افزود: در حال حاضر از ناحیه عضله کمر و پای چپم دچار آسیب دیدگی هستم، بعد از مسابقات جهانی فیزیوتراپی را آغاز کرده و پزشکان مهره کمرم را جا انداخته اند.
وی افزود: به همین دلیل در این دوره از مسابقات به اندازه ۷۰ درصد هم آماده نبودم چرا که نتوانستم تمرینات خوبی را پیش از شروع مسابقات پشت سر بگذارم.
سپهرزاد خاطرنشان کرد: برنامه ریزی من بلند مدت بوده و حضور در المپیک آرزوی من نیست، بلکه می خواهم در این مسابقات برای کشورم مقام کسب کنم.
رکورددار دهگانه ایران در خصوص شرایط تمرینی و مربی اش تصریح کرد: در حال حاضر همراه جواد خسروشیری تمرین می کنم، از شرایط تمرینی ام راضی هستم، تصمیم دارم زمستان در ایران تمرین کرده و فروردین ماه در پرتغال یا اکراین تمرینات خود را از سر بگیرم.
وی در پایان گفت: مسابقات لیگ یکی از منابع درآمدی بازیکنان است و خوشبختانه سرپرست فدراسیون برای افزایش تعداد باشگاهها تلاش زیادی کرده است و استقبال خوبی از مسابقات شده است.
گفتنی است، سپهرزاد که در قالب باشگاه نفت تهران در مسابقات شرکت کرده است با وجود آسیب دیدگی در ماده ۱۱۰ متر با مانع در مکان سوم و پرتاب وزنه در مکان هشتم ایستاد.

برچسب ها

یک دیدگاه در “هادی سپهرزاد: به دلیل مصدومیت در دهگانه شرکت نکردم”

  1. j snii گفت:

    هادی جان تمرینات خودرا به خوبی پشت سر بزار اینشالله به امید خدا برو واسه رکورد بعضی هارو بزن که فک میکنه که دیگه هادی سپهرزاد تموم شده فقط خودمم بلندشو پهلوان تا نشون بده که سپهرزاد هنوز هست و خواهد بود ارزوی موفقیت دلاور….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک ما شوید!

logo-samandehiمطالب مرتبط: