نيازاده: خليلوند كوچكترين سررشته‌اي از دووميداني ندارد

آذردخت نیازاده افزود: در خصوص برکناری‌اش از فدراسیون دوومیدانی گفت: من استعفا ندادم، بلکه کنار گذاشته شدم. آشتیانی سلیقه‌ای عمل می‌‌کند.
وی ادامه اداد: تا پنج‌شنبه کنار آشتیانی کار می‌کردم، اما هیچ صحبتی با من در این خصوص نشد و از طریق یکی از روزنامه‌ها خبر برکناری‌ام از فدراسیون را شنیدم.
نایب رئیس سابق فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: آشتیانی پیش از این هیچ وقت صحبتی در این خصوص با من نکرده بود. دیروز تماس گرفتند و اعلام کردند که در نظر دارند مراسم تودیع برای من برگزار کنند که نپذیرفتم و گفتم که به این مراسم نیازی ندارم.

نیازاده با بیان اینکه فدراسیون دوومیدانی شعبه‌ای از فدراسیون پزشکی ورزشی است، اضافه کرد: خلیلوند هم پیش از این نایب‌رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ایلام بود و کوچکترین سررشته‌ای از دوومیدانی ندارد.
وی در خصوص تغییرهای جدید در نواب رئیس فدراسیون‌های مختلف گفت: یا از رؤسا این موضوع را می‌خواهند یا اینکه خودشان چنین تمایلی دارند. از زمانی که آشتیانی وارد فدراسیون شده دائما تغییر داریم و یک نفر در جایگاهی که بوده، ثابت نمانده است. فیروزی، رضایی و … از جمله این افراد هستند.

نایب رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی در امور بانوان اظهار داشت: نمی‌توانم دقیقاً بگویم این تغییرها از سوی اکبرآبادی بوده یا خود آشتیانی در آنها نقش داشته است. وقتی خلیلوند را از فدراسیون پزشکی ورزشی به این سمت انتخاب می‌کنند، چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟
وی با بیان اینکه در این مدت هیچ صحبتی با آشتیانی نداشته‌ام، اضافه کرد: تنها با پیغامی به آشتیانی گفتم که این مقام‌ها برای کسی نمی‌ماند و ممکن است وی هم به زودی عوض شود. وی در هر ۲ بخش بانوان و آقایان دست به قلع و قمع زده است.

نیازاده با بیان اینکه من واقعاً در فدراسیون زحمت کشیدم، گفت: خلیلوند هیچ آگاهی از دوومیدانی بانوان ندارد و احتمالاً آشتیانی می‌خواهد شخصاً در مسائل بانوان ورود کند؛ کاری که در زمان من هم قصد انجام آن را داشت و من نگذاشتم.
وی ادامه کرد: رئیس فدراسیون گاهی بدون خبر قبلی، در امور بانوان دخالت می‌کرد و احتمالاً در حال حاضر هم کسی را وارد فدراسیون کرده که بله قربان‌گویش باشد و بتواند راحت‌تر این کار را انجام دهد.

آذردخت نیازاده با اشاره به شرکت مریم طوسی در مسابقات دانشجویی خاطرنشان کرد: وی پس از این مسابقات به رقابت‌های جهانی اعزام می‌شود و آشتیانی در نظر دارد بدون سرپرست و مربی و با همراهی یک خبرنگار او را به چنین مسابقاتی بفرستد.

نایب‌رئیس سابق فدراسیون دوومیدانی که روز گذشته (شنبه) از سمت خود برکنار شد، ادامه داد: ریاست فدراسیون برای آشتیانی بسیار زود بود و وی جنبه میز را نداشت. یک سال است که دیناری از فدراسیون نگرفته‌ام و حتی با وجود قول و قرارهایی که داده بودند، حق قضاوت داوران هم پرداخت نشده است. هیچ وقت برای مسائل مالی اعتراض نکرده‌ام و برای حق و حقوق خودم چیزی نخواستم و همیشه نگران وضعیت داوران و بازیکنانم بوده‌ام

وی خاطرنشان کرد: از وزیر ورزش می‌خواهم به داد فدراسیون دوومیدانی برسد. برای ورزشکاران وجود یک رئیس فدراسیون توانمند و قوی لازم است.

برچسب ها

یک دیدگاه در “نیازاده: خلیلوند کوچکترین سررشته‌ای از دوومیدانی ندارد”

  1. اميني گفت:

    سلام.امیدوارم که هرچه زودتر تکلیف ریاست فدراسیون معلوم شود تادیگرشاهد این نابهنجاریها نباشیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط: