مطالب مرتبط:

حدادی رواديد آفريقاي جنوبي ديروز به دستم رسيد

Ehsan Hadadi at the 2010 Asian Games in Guangzhou, Chinaاحسان حدادی با اشاره به مراسم معارفه سرپرست فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: روز گذشته سجادی معاونت سازمان تربیت بدنی عنوان کرد که اطلاعات درستی در خصوص هزینه های اردوی آفریقای جنوبی به دستش نرسیده بوده و بر این اساس ترجیح دادیم که این اعزام صورت نگیرد، این در حالی بود که من گفتم که بهتر است از خودم اطلاعات را دریافت می‌کردند و من همه فاکتورهای اردو را دارم و می‌توانم ارائه بدهم تا مسئولان سازمان خودشان مقایسه کنند که به نسبت امکانات موجود اردوی کیش یا آفریقای جنوبی کدام به صرفه تر است.
وی افزود: دیروز روادید من و مربی ام صادر شد و ما در حال حاضر در انتظار همکاری سازمان تربیت بدنی برای اعزام به این اردو هستیم.
حدادی گفت: من ورزشکار هستم نمی‌دانم چرا باید ۱۰ روز از وقت خود را که باید برای تمرین صرف می‌کردم، را درگیر مسائل اعزام کرده ام. شما بگویید کجای دنیا با یک ورزشکار حرفه ای اینطور برخورد می‌کنند.
رکورددار پرتاب دیسک در خصوص لزوم اعزام به این اردو تصریح کرد: اصراری ندارم؛ اما مسئله این است که مربی من این برنامه را برای من از قبل طراحی کرده است و اگر این برنامه درست اجرا نشود مطمئنا عدم موفقیت‌های من را به این این مسائل نسبت خواهد داد.
حدادی گفت: سال آینده مسابقات جهانی را در پیش رو دارم به علاوه زمان یک سال و نیم تا المپیک لندن واقعا زمان کمی است باید از تمامی دقایق خود برای تمرین و آمادگی استفاده کنم.
وی افزود: امیدوارم سرپرست جدید فدراسیون بتواند به مسائل سامان داده و شرایط تداوم مطلوب تمرینات را برای ورزشکاران این ورزش فراهم کند.

برچسب ها

0 دیدگاه در “حدادی روادید آفریقای جنوبی دیروز به دستم رسید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi