مطالب مرتبط:

احسان حدادي: المپيك يك مدال طلا به من بدهكار است

دارنده مدال طلای بازی های آسیایی گوانگژو با اشاره به مسابقات المپیک لندن گفت: شک ندارم در صورت مهیا بودن شرایط در المپیک لندن کاروان دو ومیدانی ایران را برای اولین بار صاحب مدال طلا خواهم کرد.
احسان حدادی در گفت وگو با پایگاه خبری ورزش ایران، اظهار داشت: جای مدال طلای المپیک در کلکسیون افتخاراتم خالی است به همین خاطر بعد از بازی های آسیایی گوانگژو تمام تمرکزم را برای کسب این مدال معطوف کرده ام و با برنامه ریزی مناسب در صدد کسب افتخاری ارزشمند برای کشورم هستم
وی در رابطه با عملکرد خود در بازی های آسیایی خاطر نشان کرد: بعد از مصدومتم در المپیک لندن حدود ۷ ماه از تمرینات دور بودم اما به محض بهبودی یک سال بصورت منظم برای بازی های آسیایی زیر نظر مربی ام تمریناتم را پیگیری کردم تا در بازی های آسیایی بهترین نتیجه را بگیرم و رکود مناسبی از خود به جای بگذارم.
ملی پوش پرتابگر دیسک کشورمان با اشاره به رکورد خود در این دوره از بازی ها افزود: از رکوردی که در گوانگژو زدم بسیار خوشحالم چرا که با توجه به فصل این بازی ها کمتر ورزشکاری می تواند در این وضعیت هوایی این رکورد را از خود به جای بگذارد. رکورد ۶۸ متر همان رکوردی است که نفر دوم در المپیک پکن زده است.
وی ادامه داد:جای یک مدال المپیک در کارنامه‌ام کم است. من در المپیک پکن هم هم می‌توانستم مدال بگیرم اما مصدوم شدم . امیدوارم سال آینده در المپیک لندن در صورتی که بار دیگر برایم مشکلی پیش نیاید صاحب یک مدال خوشرنگ برای کشورم شوم.

0 دیدگاه در “احسان حدادی: المپیک یک مدال طلا به من بدهکار است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi