مطالب مرتبط:

سجاد مرادي:تمريناتم را زير نظريك مربي بزرگ دنبال مي كنم

سریع ترین دونده ۸۰۰ متر بازی های آسیایی ۲۰۱۰گوانگژو چین تمرینات خود را پس از بازی های آسیایی زیر نظر یکی از سرشناس ترین مربیان جهان در رشته دوی سرعتی پیگیری می کند.

‘سجاد مرادی ‘ افزود: این مربی الجزایری قهرمان چندین دوره المپیک و جهان است و من به زودی تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر این مربی سرشناس پیگیری خواهم کرد.
وی خاطرنشان کرد : این مربی الجزایری که سالها خود قهرمان جهان در دوی سرعتی بوده است ‘ایگور سعید دینان ‘ نام دارد که توانایی ها زیادی در رشته دوومیدانی دارد.
دارنده مدال طلای دوی ۸۰۰متر گوانگژوی چین یادآور شد:پس از بازی های آسیایی خود را برای مسابقات جایزه بزرگ جهان در سال آینده آماده می کنم .
وی حضور در المپیک لندن را از مهمترین اهداف آینده خود پس از رقابت های آسیایی ۲۰۱۰گوانگژو اعلام کرد و گفت:برای حضور جدی در المپیک لندن تمرینات ویژه ای خواهم داشت و زیر نظر این مربی سرشناس الجزایری تمرینات را دنبال می کنم.
این دونده کشورمان در مورد پیوستن به باشگاه های خارجی گفت:در این زمینه دعوتنامه های نیز داشتم که کار در ایران را نسبت به کشورهای دیگر ترجیح می دهم.
به گفته وی تیم جمهوری اسلامی ایران در این دوره از رقابت ها بهترین نتیجه ۴۰سال اخیر را کسب کرد و ورزشکاران با غیرت ایرانی در بازی های آسیایی گوانگجو خوش درخشیدند.
مرادی یادآور شد: سازمان تربیت بدنی و دولت نهم و دهم در حمایت از قهرمانان ورزش ایران برای حضور مقتدر در بازی های آسیایی گوانگجو چین بیشترین تلاش را کرده اند.
دارنده مدال طلای دوی ۸۰۰متر بازی های آسیایی گوانگژو خاطرنشان کرد: تیم دوومیدانی ایران نیز در این رقابت ها بهترین نتیجه را کسب کرد و این نشان دهنده پیشرفت بسیار خوب ورزش دوومیدانی ایران در سطح آسیاست.
مرادی افزود : ایران در این دوره از رقابت ها با قرار گرفتن در جایگاه چهارم نشان داد پله های ترقی در ورزش را روز به روز به خوبی طی می کند از مهمترین کشورهای منطقه در عرصه ورزش است .
سجاد مرادی دونده دو های ۸۰۰ متر و ۱۵۰۰ متر بازی های آسیایی ۲۰۱۰گوانگژو بیشترین مدال را برای کاروان ورزشی ایران کسب کرد.

برچسب ها

0 دیدگاه در “سجاد مرادی:تمریناتم را زیر نظریک مربی بزرگ دنبال می کنم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مشترک ما شوید!

logo-samandehi