پکیج فیلم های تمرینات پیشرفته فوکوس آلفا و بتا + تمرینات شکم RevAbs

امروز پس از مدتی کم فعالی پکیجی ناب از فیلم های اختصاصی ورزشی و تمرینات حرفه ای پلیومتریک و قدرتی استقامتی بهمراه تمرینات عضلات شکم آماده کرده ایم.

تمرینات بتا آلفا اینتروال و عضلات شکمی

در این پست نیز قصد داریم یک مجموعه ی بسیار محبوب و مشهور دیگر در همین زمینه به شما معرفی کنیم، مجموعه ای با عنوان «Focus T25 Workout Program». این مجموعه در بازار های بین الملی با قیمتی بالاتر از ۱۷۰ دلار به فروش می رسد.

پکیج فیلم های ورزشی

بجای تمرین ۶۰ دقیقه ای در روز ۲۵ دقیقه و در هفته ۵ روز تمرین حرفه ای کنید. مربی معروف شان تی (shuan T) با تمرینات اینتروال و هماهنگی عضلات و عصب به تمرینات خارق العاده ای می پردازد.

تمرینات اینتروال و پلیومتریک

در این مجموعه، مربیان کارکشته و ماهر، به شما آموزش می دهند چگونه با ۲۵ دقیقه تمرین روزانه و داشتن برنامه ی مناسب غذایی می توان در کوتاه ترین زمان ممکن به بدنی ورزیده و ایده آل رسید. ارائه ی جدیدترین و به روز ترین برنامه های تمرینی و غذایی که با همکاری محققان، دانشمندان، مربیان و ورزشکاران برجسته ی جهان تهیه شده از بخش های منحصر به فرد این مجموعه ی آموزشی می باشد.

حجم فیلم ها ۶.۸۴ گیگ می باشد که در قالب ۲ دی وی دی ارسال میگردد.

روش خرید: پس از کلیک روی دکمه خرید آنلاین و تکمیل فرم سفارش و پرداخت وجه ما ظرف مدت ۴۸ ساعت پکیج را برای شما ارسال خواهیم کرد.

برای خرید کلیک کنید

قیمت پکیج + هزینه پست = ۲۵ هزار تومان

ساعات پاسخگویی ۸ صبح الی ۹ شب:

۰۹۳۸-۵۴۱-۲۱۸۴

باعث افتخار ماست پاسخگوی سوالات شما باشیم